Pełna atrakcji zabawa na festynie w Wyczechowie

czwartek, 15 czerwca 2017 r., 09:02
fot. nadesłane

Przejażdżki wozem konnym, rowerowe gokarty, dmuchany plac zabaw i biesiada z zespołem Next Music - to niektóre atrakcje, z których skorzystać mogli uczestnicy festynu rodzinnego w Wyczechowie.

Od kilku lat na terenie parku przy Ekofarmie odbywa się festyn rodzinny dla lokalnej społeczności. Tegoroczną zabawę zorganizowano w minioną sobotę, 10 czerwca. Mnóstwo atrakcji przygotowano zwłaszcza dla najmłodszych. Czekały na nich m.in. zjeżdżalnie dmuchane dla dzieci, zamek dmuchany, trampolina, basen z piłeczkami, gokarty rowerowe. Chętni mogli skorzystać z przejażdżek konnych i wozem drabiniastym. Starsi mogli wybawić się na biesiadzie z zespołem Next Music.

Organizatorami festyny byli Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie i Ekofarma w Wyczechowie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.