Kartuscy pływacy na zawodach w wieloboju szybkościowym

czwartek, 15 czerwca 2017 r., 09:07
fot. nadesłane

Martyna Piepiórka i Janek Cieśliński - kartuscy juniorzy wzięli udział w zawodach pływackich w wieloboju szybkościowym, które 3 czerwca odbyły się w Gdańsku. W klasyfikacji generalnej Martyna zajęła czwarte miejsce, a Janek piąte.

W gdańskiej pływalni Moreny Gdańsk odbyły się zawody wieloboju szybkościowego polegające na starcie zawodników czteroma stylami na 50 metrowych- sprinterskich dystansach. Po czterech startach określano miejsce zawodników w klasyfikacji końcowej zawodów.

Wyniki w poszczególnych wyścigach:

Martyna Piepiórka:
50 motylkowym - 5 miejsce
50 grzbietowym - 4 miejsce
50 klasycznym - 4 miejsce
50 dowolnym - 4 miejsce

Janek Cieśliński:
50 motylkowym - 6 miejsce
50 grzbietowym - 4 miejsce
50 klasycznym - 7 miejsce
50 dowolnym - 4 miejsce

Nadesłane/Arkadiusz Zalewski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.