Połęczno. Busem w drzewo - ranny kierowca

piątek, 16 czerwca 2017 r., 07:50
fot. BK

W czwartkowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały na trasie Egiertowo-Nowa Karczma. Kierujący busem wypadł tam z trasy i rozbił się na przydrożnym drzewie. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 18. na drodze wojewódzkiej w Połęczynie. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący Oplem Vivaro z wyjaśnianych obecnie przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd rozbił się na drzewie.

Kierujący pojazdem mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.