Glincz. Rowerzysta potrącony przez samochód. Jest w stanie ciężkim

piątek, 16 czerwca 2017 r., 12:16
fot. archiwum

Helikopterem LPR przetransportowano do szpitala rowerzystę, który ucierpiał wskutek zderzenia z samochodem osobowym, do którego doszło w w Glinczu. Mężczyzna jest w ciężkim stanie.

Do zdarzenia doszło w piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 20 w Glinczu. Ze wstępnych informacji wynika, że samochód marki Renault Clio potrącił około 60-letniego mężczyznę jadącego rowerem. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala helikopterem LPR. Na miejscu pracowały jednostki OSP Żukowo, PSP Kartuzy, zespół ratownictwa medycznego i policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.