Rowerem do ślubu - Natalia i Robert pojechali... ku nowej drodze życia

piątek, 16 czerwca 2017 r., 17:13
fot. MD-Z

Takiego ślubu w Kartuzach chyba jeszcze nie było. Para Młoda wraz z barwnym orszakiem weselnym przyjechała do Urzędu Miejskiego w Kartuzach na rowerach. Świeżo poślubioną parę połączyła właśnie miłość do jednośladów. Mowa o założycielach Stowarzyszenia Rowerowe Kaszuby - Robercie Lewandowskim i Natalii Bobrowskiej, która jest jednocześnie naszą redakcyjną koleżanką.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Natalia Bobrowska, dziś tj. 16 czerwca o godz. 15 w Urzędzie Miejskim w Kartuzach zawarła związek małżeński z Robertem Lewandowskim. Warto dodać, że ślubu młodym udzielił burmistrz Grzegorz Gołuński, który uczynił to po raz pierwszy.

Młodym małżonkom z okazji zaślubin składamy najserdeczniejsze życzenia - szczęścia, zdrowia, radości, uśmiechu i miłości. Niech wasza rowerowa pasja trwa, a stowarzyszenie, które jest owocem waszego związku, kwitnie i się rozwija.

Wszystkiego, co najwspanialsze!

Życzy Redakcja portalu kartuzy.info

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.