Przodkowo. VW Golf uderzył w drzewo - ranny kierowca

sobota, 17 czerwca 2017 r., 18:22
fot. BK

65-letni mężczyzna śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Przodkowie. VW Golf uderzył tam w drzewo.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej relacji Przodkowo - Pomieczyno dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kartuzach otrzymał około godziny 12.50. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący VW Golfem 65-letni mężczyzna z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo.

Kierujący golfem mężczyzna śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz załoga LPR.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.