Wędkarskie święto dzieci z żukowskim kołem Gryf

niedziela, 18 czerwca 2017 r., 23:35
fot. nadesłane/Rafał Dzierzgowski

W pierwszy weekend czerwca członkowie koła wędkarskiego nr 82 Gryf Żukowo spotkali się, by tradycyjnie zawodami uczcić Dzień Dziecka. Z tej okazji rozegrali zawody w dyscyplinie spławikowej w kategoriach junior i senior.

Z okazji Dnia Dziecka, 4 czerwca koło wędkarskie Gryf Żukowo zorganizowało zawody wędkarskie na zbiorniku Borowiec II. Zawodnicy wędkowali techniką spławikową. Juniorzy na swój połów mieli trzy godziny, natomiast seniorzy cztery. Na młodzież z okazji Dnia Dziecka czekało wiele niespodzianek, które ufundowali darczyńcy. Mamy młodzików przygotowały dla zawodników mnóstwo pyszności.

Wyniki:

W kategorii junior:
1. miejsce - Kacper Damps
2. miejsce - Kuba Lidzbarski
3. miejsce - Mateusz Litwic
4. miejsce - Damian Wolff
5. miejsce - Ksawery Litwic

W kategorii senior:
1. miejsce - Patryk Mateja
2. miejsce - Waldemar Guzman
3. miejsce - Józef Magrian
4. miejsce - Waldemar Kleisa
5. miejsce - Dawid Galuhn

Nagrody rzeczowe, w postaci sprzętu wędkarskiego za poszczególne zajęte miejsca zafundował Zarząd koła "Gryf". Ponadto przyznano nagrody za największe złowione ryby w obu kategoriach, a były nimi kołowrotki wędkarskie. W kategorii junior zwyciężył Kuba Lidzbarski, a w kategorii senior Józef Magrian.

Zarząd koła 82 "Gryf" Żukowo składa serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców i dziękuje członkom koła za liczne przybycie.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.