Dwa medale Diany na III Rundzie Pucharu Polski w Zielonej Górze

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 09:09
fot. nadesłane

W pierwszy weekend czerwca w Zielonej Górze odbyła się III Runda Pucharu Polski. W zawodach wzięły udział trzy zawodniczki KS LOK ,,Dziesiątki" z Kartuz. Diana Malotka-Trzebiatowska odnotowała tam kolejne sukcesy - ustrzeliła dwa medale - złoty z karabinka pneumatycznego i brązowy karabinka sportowego 3x20.

Siostry Diana i Magda Malotka Trzebiatowskie oraz Izabela Frymark zawodniczki KS LOK Dziesiątki rywalizowały w pierwszy weekend czerwca w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

W karabinku pneumatycznym Diana Malotka-Trzebiatowska do finału weszła z pierwszego miejsca z wynikiem 416,2 pkt. Zyskała przewagę 7,7 pkt. nad Julią Grzybowską z Legii Warszawa. Zawodniczka z Kartuz była niepokonana również w finale, gdzie ustrzeliła 246,8 pkt. zdobywając przewagę 5,1 pkt. nad Martą Mazany z Zawiszy Bydgoszcz.

W kategorii juniorek startowały także Iza i Magda. Iza zajęła 11 miejsce zdobywając 401,9 pkt., natomiast Magda uplasowała się na lokacie 25 z wynikiem 395,4 pkt.

Diana startowała również w konkurencji karabin sportowy 3x20 i do finału dostała się z siódmego miejsca strzelając 553 pkt. W konkurencji tej zmierzyły się 32 zawodniczki. Reprezentantka Kartuz zdobyła brąz w tych zmaganiach.

Diana startowała również w konkurencji karabin sportowy 60 leżąc. Przez kilkukrotną awarię karabinu, które uniemożliwiła jej walkę o dobrą pozycję ustrzeliła 586,2 pkt. zajmując ostatecznie 32. pozycję.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.