Kartuzy. Biegał z nożem po promenadzie - trafił do aresztu

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 12:55
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który biegał po promenadzie z nożem. 19-latek wymachiwał nim i wygrażał przechodniom.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie. Jak informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, mężczyzna biegał po promenadzie

- Policję wezwali zaniepokojeni przechodnie. Mężczyzna przybiegł na promenadę po domowej awanturze. Wymachiwał nożem, odgrażał się, był wyraźnie pobudzony, zachowywał się agresywnie - informuje Jarosława Krefta.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i trafił do aresztu. W poniedziałek ma usłyszeć zarzuty. Policjanci sprawdzą także czy znajdował się pod wpływem środków odurzających, na co wyraźnie wskazywało jego zachowanie. 19-latkowi pobrano krew do badań.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.