Izobud materiały budowlane, czyli mądre budowanie na Kaszubach

czwartek, 22 czerwca 2017 r., 13:01
fot. nadesłane

Izobud, zlokalizowana w malowniczych krajobrazach Kaszub firma z Somonina obchodzi w tym roku swoje 28 urodziny i bezustannie zmienia się dla swoich klientów, śmiało wytyczając nieprzetarte jeszcze w regionie szlaki.

Na przestrzeni lat Izobud inwestował w swój rozwój, aby coraz lepiej realizować założoną misję. Efektem tych działań było m.in. stworzenie w 2000 roku nowoczesnej siedziby, złożonej z części biurowej oraz obszernego magazynu, dzięki któremu większość zamówień realizowana jest od ręki. Szybki dowóz zamówionych towarów do klienta zapewnia własna flota. W 2006 roku pojawiło się nowe kierownictwo firmy, a wraz z nim nowe horyzonty rozwoju. Przez ostatnie 10 lat Izobud dokonał szeregu inwestycji podnoszących jakość świadczonych usług. Niedawno przyszła kolej na następny krok do przodu. Tym razem, w Internecie.

Izobud - firma przyjazna Internaucie

W 2016 roku Izobud postawił na odświeżenie wizerunku tak, aby odpowiadać wymaganiom nowoczesnej firmy. Firma przyjęła nowe logo oraz wzbogaciła funkcjonującą dotychczas kolorystykę. Na kolejne zmiany nie trzeba było długo czekać. Założony w lutym 2017 roku firmowy profil na Facebooku już w pierwszych tygodniach istnienia pokazał, jak ważna jest bezpośrednia komunikacja z klientami, dzięki czemu można lepiej poznać i zrozumieć ich potrzeby.

Jako firma regionalna i nastawiona głównie na rynek lokalny, Izobud czuje odpowiedzialność za setki budynków, do powstania których się przyczynił. Chcąc dalej wyznaczać nowoczesne trendy w budownictwie na przepięknym terenie Kaszub, starannie dobiera produkty znajdujące się w ofercie. Kryterium doboru to przede wszystkim wysoka jakość, jaką gwarantują znane na rynku marki, przeważnie liderzy w swoich branżach.

Liczą się ludzie

Izobud chce także pokazać, że dobra firma to przede wszystkim tworzący ją ludzie. Nowa strona internetowa firmy - www.izobudmb.pl - podkreśla znaczenie zespołu, który ramię w ramię pracuje na wspólny sukces. W zakładce "Zespół" klienci mogą bliżej poznać pracowników, którzy oprócz wiedzy i doświadczenia mają także poczucie humoru i pasję, którą chętnie się dzielą.

W dziale izobudmb.pl/page/2/aktualnosci-i-promocje pojawiają się natomiast najnowsze informacje dotyczące pracy firmy i oferty specjalnej. W ostatnim czasie hitem okazała się promocja, oferująca klientom możliwość otrzymania bezpłatnych biletów na galę boksu Polsat Boxing Night z udziałem byłego mistrza świata wagi półciężkiej - Tomasza Adamka.

Wkrótce po powstaniu strony Izobud zaangażował się też w kampanię lokalną. Pierwszy billboard pojawił się na ścianie jednej z kamienic w centrum Kartuz. Kolejne pojawią się w okolicy już niedługo.
Niebawem zaprezentowana zostanie również oferta specjalnych letnich promocji w składzie budowlanym. Szczegóły tejże oferty poznacie Państwo bliżej w kolejnych tygodniach, na łamach strony internetowej www.izobudmb.pl, strony facebookowej Izobud - Materiały Budowlane, a także tu, w serwisie kartuzy.info.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony:
www.izobudmb.pl
a także strony facebookowej pod adresem:
www.facebook.com/izobudmb/

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.