W chwaszczyńskim lesie znaleziono ciało mężczyzny

czwartek, 22 czerwca 2017 r., 15:29
fot. archiwum

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w środowy wieczór w lesie w Chwaszczynie. Najprawdopodobniej denat to poszukiwany od 22 maja br. 60-latek. Niewykluczone mężczyzna poniósł śmierć poprzez powieszenie.

W środowy wieczór służby zostały poinformowane o zwłokach mężczyzny, które znajdowały się w lesie w Chwaszczynie. Na miejscu zdarzenia dokonano oględzin ciała z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej.

- Przy zwłokach znaleziono dokument tożsamości. Ciało znajdowało się jednak w znacznym stopniu rozkładu, dlatego też zachodzi konieczność przeprowadzenia badań identyfikacyjnych. Po ustaleniu tożsamości mężczyzny, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok - informuje prokurator Marcin Lubiński z Prokuratury Rejonowej w Kartuzach.

Sekcja zwłok ma wskazać przyczynę śmierci mężczyzny. Jedna z branych pod uwagę wersji jest taka, że mężczyzna poniósł śmierć przez powieszenie.

Najprawdopodobniej denat to poszukiwany od 22 maja br. 60-latek.

Do sprawy wrócimy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.