Wspólna integracja dziadków z wnukami ze Szkoły Podstawowej w Przodkowie

piątek, 23 czerwca 2017 r., 21:31
fot. nadesłane

Już tradycją stała się coroczna wycieczka wnucząt z dziadkami organizowana przez wójta gminy Przodkowo - Andrzeja Wyrzykowskiego. W tym roku na miejsce spotkania wybrano Muzeum Kaszubska Zagroda "Bielickowo". Uczestników wspólnej zabawy było ponad 700.

Na wnuczęta czekało mnóstwo atrakcji: karuzele, zamki dmuchane, zjeżdżalnie, trampoliny, balony i różne słodkości. Dziadkowie mogli z radością obserwować zabawę wnucząt przy suto zastawionych stołach. Wspólne biesiadowanie umilił występ zespołu. Były też przeróżne konkursy dla dziadków i wnucząt, które przyniosły mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Takie spotkanie było dla dzieci okazją do miłego spędzenia czasu ze swymi dziadkami.

Po liczbie uczestników widać, że impreza ta cieszy się dużym powodzeniem. Z roku na rok liczba uczestników wciąż wzrasta. Dziadkowie z niecierpliwością czekają na wspólny wyjazd z wnukami. W tym roku gościliśmy w Muzeum Kaszubska Zagroda "Bielickowo" w Kawlach Dolnych. Miejsce to było okazją do przeniesienia się w czasie. Poprzez zgromadzoną ogromną ilość eksponatów z dawnych czasów: maszyn, pojazdów i różnego typu narzędzi dziadkowie mieli okazję pokazać swoim wnukom jak wyglądało kiedyś życie na wsi.

nadesłane/Barbara Galińska,SP Przodkowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.