Somonino. Staczający się samochód przygniótł mężczyznę

sobota, 24 czerwca 2017 r., 09:17
fot. archiwum

Do szpitala został przetransportowany mężczyzna, który został przygnieciony przez samochód. Do zdarzenia doszło w sobotni poranek w Somoninie na ulicy Witosławy.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżury Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kartuzach otrzymał około godziny 7.15. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że mężczyzna parkując Forda Transita zapomniał zaciągnąć hamulca ręcznego. W wyniku tego samochód zaczął się staczać. Mężczyzna próbował zatrzymać się staczający się samochód. Został przygnieciony przez niego do betonowego murku.

Wskutek zdarzenia ranny został mężczyzna, który został przetransportowany do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Somonino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.