Tak rok szkolny pożegnali uczniowie kartuskiej Dwójki

sobota, 24 czerwca 2017 r., 17:48
fot. nadesłane/SP nr 2 w Kartuzach

W piątek, 23 czerwca nastał najbardziej oczekiwany przez dzieci dzień w roku - rozpoczęły się wakacje. Na całe dwa miesiące uczniowie będą mogli odłożyć w kąt książki i zeszyty i oddać się wakacyjnej labie. Fotorelacją z zakończenia roku szkolnego podzieliła się z nami społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach pożegnali rok szkolny uroczystą akademią. Występem podziękowali nauczycielom za codzienny trud i troskę wkładaną w kształcenie ich oraz przekazywaną wiedzę. Tradycyjnie podczas akademii wyróżniono też najlepszych uczniów, którzy z rąk dyrektora odebrali nagrody za wspaniałe wyniki w nauce.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego podsumowano również konkurs na Świetliczaka Roku. Uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe zdobywali przez cały rok szkolny punkty w trzech kategoriach - Mistrz Dobrego Zachowania, Mistrz Aktywności na Zajęciach, Mistrz Porządku. Ten, kto sprawował się najlepiej zdobywa zaś tytuł Świetliczaka Roku. Celem konkursu jest kształtowanie właściwych postaw i zachowań, zachęcanie do aktywnego udziału w różnorodnych zajęciach świetlicowych, rozwijanie zainteresowań i zdolności. Tytuł Mistrza Dobrego Zachowania zdobyła Zuzanna Kobiela z klasy IIa, Mistrza Porządku - Milena Kaczorowska z klasy IId, Mistrza Aktywności na Zajęciach - Kalina Szostek z klasy Ia. Świetliczakiem Roku została natomiast Łucja Kowalczuk z klasy IIa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.