Kawle Górne. "Czołówka" audi z passatem

poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 12:57
fot. internet/OSP Przodkowo

Kierujący audi trafił do szpitala po tym, jak doprowadził do czołowego zderzenia z VW Passatem. Do zdarzenia doszło w piątek na trasie Przodkowo-Czeczewo.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi A4 25-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego na łuku drogi w prawo, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z VW Passatem, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego - informuje p.o. rzecznika kartuskiej policji, Magdalena Formela.

Wskutek wypadku do szpitala został przetransportowany kierujący audi.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, OSP Czeczewo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.