Borek Kamienny. Sobótki z uhonorowaniem najlepszych uczniów w tle

poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 14:10
fot. nadesłane/Szkoła Podstawowa w Borku Kamiennym

Rozpalenie ogniska, smażenie kiełbasek, tance przy dźwiękach muzyki, czy przejażdżka konikami - między innymi takie atrakcje towarzyszyły imprezie z okazji sobótek w sołectwie Borek. W tym roku obchody Nocy Świętojańskiej połączone zostały też z uroczystym wręczeniem nagród uczniom, którzy mogą poszczycić się wysokimi wynikami w nauce. Nagrodzenie najlepszych wychowanków tamtejszej placówki było możliwe dzięki sołtysowi sołectwa Borek, który pozyskał środki od sponsorów na zakup nagród.

W uroczystości wzięli udział: wójt gminy Sulęczyno - Bernard Grucza, wiceprzewodniczący rady, a zarazem sołtys sołectwa Borek - Bogdan Malek, radny powiatowy - Andrzej Potrac oraz Komendant Gminny OSP w Sulęczynie-Andrzej Roda.

Nagradzanie uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce za miniony rok odbywa się z inicjatywy sołtysa Bogdana Malka. Uczniowie mający najwyższą średnią w klasie odebrali dyplomy i nagrody z rąk zgromadzonych gości.

- Wszystkie nagrody i wyróżnienia zdobyte przez naszych uczniów są bardzo cenne dla całej społeczności szkolnej. Są kolejnym dowodem na to, że warto zadać sobie trochę trudu, poświęcić czas na działania, które przyczyniają się do naszego rozwoju i są źródłem ogromnej satysfakcji - podkreśla dyrektor Szkoły Podstawowej w Borku Kamiennym, Teresa Hinca.

nadesłane/Szkoła Podstawowa w Borku Kamiennym

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.