Goręczyno-Ramleje. Bal Seniora 2017

wtorek, 27 czerwca 2017 r., 20:30
fot. AL

Najstarsi mieszkańcy sołectwa Goręczyno spotkali się na dorocznym balu seniora. Wspólnie przy akordach kapeli bawiło się około 120 osób. Nie brakło wspólnych śpiewów, tańców oraz wspomnień i długich rozmów przy suto zastawionym stole.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie mszą świętą. Następnie wszyscy udali się na salę bankietową, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Nie zabrakło poczęstunku, toastu wypitego za zdrowie zacnych gości, muzyki biesiadnej, która porwała seniorów do tańca oraz życzeńi.

- Dziś wasze święto seniorzy kochani, my dzieci dojarzałe, życzenia składamy. Niech wam sprzyja szczęście, niech wam zdrowie służy. Cieszcie się życiem sto lat albo dłużej. Niech was nie bolą biodra, ni kolana, byście mogli tańczyć do białego rana. I niech wam się podnoszą życiowe stopy, by o własnych siłach wstąpić do Europy - życzył Krzysztof Stencel sołtys Goręczyna, a zarazem radny gminy Somonino.

- Życzę państwu przede wszystkim zdrowia, spełnienia marzeń i oczekiwań i tego abyście w dalszym ciągu dzielili się z młodszym pokoleniem swoim doświadczeniem i ciepłem, którym emanujecie na zewnątrz. Aby w waszym życiu było jak najwięcej pogodnych, radosnych dni - mówił z kolei wójt gminy Somonino.

Podczas spotkania wybrano też najstarszą seniorkę i najstarszego seniora balu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.