Rąty. Mężczyzna wpadł pod koła ciągnika

środa, 28 czerwca 2017 r., 13:09
fot. archiwum

Do wypadku podczas prac polowych doszło w środowe przedpołudnie w Rątach (gm. Somonino). Mężczyzna wpadł tam pod koła ciągnika. Z urazem miednicy 70-latek został przetransportowany do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku służby otrzymały około godziny 11.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna podczas prac polowych, wychodząc z ciągnika, do którego była zaczepiona przyczepa, źle zabezpieczył pojazd. W pewnym momencie ciągnik ruszył. 70-letni mężczyzna chciał wskoczyć do jadącego pojazdu, by go zatrzymać. Wpadł pod jego tylne koła - relacjonuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Mężczyzna z urazem miednicy trafił do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Goręczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.