Miszewo-Pępowo. BMW dachowało po zderzeniu z toyotą

środa, 28 czerwca 2017 r., 15:19
fot. AL

Kobieta w ciąży trafiła do szpital wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie Pępowo-Miszewo. BMW uderzyło tam w toyotę, po czym dachowało.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał po godzinie 14. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący BMW jadąc od Pępowa w kierunku Miszewa uderzył w tylny bok toyoty, która włączała się do ruchu z drogi podporządkowanej. Wskutek zderzenia BMW dachowało, natomiast toyotę obróciło o 180 stopni i odrzuciło na przeciwny pas ruchu.

W wyniku zdarzenia do szpitala została przetransportowana kierująca toyotą - kobieta w ciąży.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Miszewo, OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.