Disco pod Gwiazdami już 12 i 13 sierpnia w Stężycy

sobota, 1 lipca 2017 r., 12:50
fot. nadesłane

12 i 13 sierpnia w Stężycy odbędzie się jeden z najlepszych w Polsce festiwali muzyki tanecznej. Disco pod Gwiazdami to impreza, na której wystąpią największe gwiazdy dance, disco i pop - zarówno polskie, jak i zagraniczne. Tych koncertów nie można przegapić! Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w telewizji Polsat.

W ten sierpniowy weekend w stężyckim amfiteatrze bić będzie serce polskiego i światowego disco. Podczas imprezy można będzie usłyszeć taneczne rytmy, które festiwalowa publiczność wprost uwielbia i muzykę, przy której bawiły się i nadal tańczą kolejne pokolenia.

W czwartej edycji festiwalu wystąpią AKCENT z Zenkiem Martyniukiem (recital), OPUS, MAURO, RYAN PARIS, KAYAH, LANBERRY, DANZEL, URSZULA, SHAUN BAKER & JESSICA JEAN, AFTER PARTY i wielu, wielu innych, których organizatorzy postanowili zaprosić!

Impreza startuje o godz. 19.30, wejście na teren amfiteatru już od 18:00. Cała impreza będzie transmitowana na żywo od godz. 20.00 w Telewizji Polsat oraz Disco Polo Music. Imprezę poprowadzą gwiazdy Telewizji Polsat - Maciej Dowbor.

Jest na co czekać!

Dzień 1 - 12 sierpnia
Artyści Polscy:
After Party, Kayah, Diley, Ryszard Rynkowski, Akcent, Izabela Trojanowska, Loka, Classic, Łobuzy, Honorata Skarbek, Nowator, De Mono, Lanberry, Urszula, Masters

Antena Disco Polo Music
Freaky boys, M-Power

Dzień 2 - 13 sierpnia
Artyści Zagraniczni Antena Główna
Shaun Baker & Jessica Jean, Mario Bischin, Stefano Terrazzino, Remady & Manu L, Haddaway, Righaira, Opus, Londonbeat, Mauro, Danzel, Ryan Paris

Antena Super Polsat
Farba, Sumtuastic, Kindla, Verba, Nowator, Stauros, Sami, Renata Dąbkowska, Kasa, Doniu, Future Folk

Bilety w cenie 10 zł za jeden dzień koncertu do nabycia już teraz w Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym w Stężycy, w kasach biletowych w dniu koncertu oraz na portalu www.ebilet.pl. Dzieci do lat 10 - wstęp wolny. Link do biletów ---> goo.gl/MnuaUu

Więcej informacji o festiwalu "Disco pod gwiazdami" można znaleźć na facebookowym profilu imprezy: fb.com/DiscoPodGwiazdami.

Spędź ten sierpniowy weekend razem z nami!

Gotowi na najgorętszą imprezę tego lata?

Czego możecie spodziewać się po 4 edycji Disco Pod Gwiazdami?
- najlepszych artystów dance, disco & pop z Polski i zagranicy
- świetnej zabawy przez cały weekend (12-13 sierpnia)
- relacji live w telewizji Polsat i Disco Polo Music
- konkursów z nagrodami
- niesamowitych wspomnień
- lokalizacji z widokami zapierającymi dech w piersiach

Więc na co jeszcze czekasz? Zamów bilety już dziś!
Link do biletów ---> goo.gl/MnuaUu

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.