Sianowska Huta. Dachowanie osobówki - kierowca w szpitalu

piątek, 30 czerwca 2017 r., 23:56
fot. archiwum

W piątkowy wieczór doszło do wypadku w Sianowskiej Hucie. Samochód osobowy dachował. Kierowca pojazdu został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, około godz. 19.30 w Sianowskiej Hucie. Samochód osobowy marki Opel Corsa na łuku drogi wpadł w poślizg, wypadł z niej, zjechał na łąkę, a następnie dachował. Wskutek zderzenia poszkodowany został kierowca pojazdu - 48-letni mężczyzna. Przewieziono go do szpitala z podejrzeniem urazu nogi.

Wstępną przyczyną wypadku mogło być niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

Na miejscy pracowali strażacy z JRG Kartuzy i OSP Sianowska Huta, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.