Tak minęła Sobótka pod Szadym Bukiem

niedziela, 2 lipca 2017 r., 08:04
fot. nadesłane/GOK Somonino

W związku z przesileniem letnim i obchodami Nocy Świętojańskiej Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie zaprosił mieszkańców gminy i okolic na doroczne spotkanie przy ognisku. Sobótka pod Szadym Bukiem upłynęła pod znakiem dobrej zabawy i we wspaniałej atmosferze.

W sobotę, 24 czerwca mieszkańcy gminy Somonino spotkali się w Sarnim Dworze, by wspólnie obchodzić Noc Świętojańską i bawić się wzorem ich rodziców i dziadków. Imprezie towarzyszyły liczne zabawy i konkursy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Przy klimatycznym ognisku chętni mogli usmażyć kiełbaskę lub upiec ziemniaki.

Do zabawy przygrywał zespół Dance Band. Uczestnicy sobótek bawili się do późnego wieczora.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.