Zabawa na Maksa na pikniku przy świetlicy wiejskiej

niedziela, 2 lipca 2017 r., 08:13
fot. nadesłane/GOKSiR Chmielno

Występy przedszkolaków, pokazy strażackie, zumba, bajkowe animacje i loteria - takie i wiele innych atrakcji czekały na uczestników pikniku pt. "Zabawa na Maksa", który w sobotę, 24 czerwca odbył się na terenie przy świetlicy wiejskiej w Maksie.

Mieszkańcy Maksa i okolic spotkali się w sobotę, 24 na terenie świetlicy wiejskiej na kolejnej edycji pikniku integracyjnego pod hasłem " Zabawa na Maksa". Tego dnia pogoda była kapryśna, ale nie zabrakło chętnych do zabawy. Po oficjalnym otwarciu wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego i świetlicy, OSP Chmielno zorganizowało pokaz sprzętu oraz działań ratowniczo-gaśniczych, gościnnie wystąpiła para tancerzy z Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca "Kaszuby". Były konkursy z nagrodami, bajkowe animacje, pokaz ZUMBY, loteria fantowa, dmuchany plac zabaw, darmowa wata cukrowa, lody oraz słodycze. Zabawę poprowadził DJ Braga.

Oprac. MD-Z
Nadesłane/GOKSiR Chmielno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.