Na terenie byłego browaru w Kartuzach znaleziono zwłoki

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:02
fot. archiwum

W poniedziałkowy poranek na terenie byłego browaru przy ul. Klasztornej w Kartuzach natrafiono na zwłoki. Ciało znajdowało się w znacznym stopniu rozkładu, z uwagi czego trwa ustalanie płci i tożsamości denata.

Ciało znaleziono w poniedziałek w godzinach porannych.

- Na miejsce udali się funkcjonariusze policji wraz z prokuratorem i lekarzem z zakresu medycyny sądowej, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zwłok. Ciało znajdowało się w znacznym stopniu rozkładu, stąd też nieustalona jest jeszcze płeć ani tożsamość denata - informuje prokurator Anna Grzech, zastępca Prokuratora Rejonowego w Kartuzach.

Trwają czynności wyjaśniające okoliczności, jak i przyczynę zgonu denata.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.