Niebawem Triathlon na Złotej Górze - zapisz się i szykuj formę!

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:38
fot. archiwum

Lubisz jazdę na rowerze, pływanie i bieganie? Zapisz się na Kartuzy Triathlon MTB, który już 29 lipca odbędzie się na Złotej Górze. Do wyboru dwa dystanse sprint i olimpijski. Jeśli masz obawy, co do którejś z dyscyplin triathlonowych, zbierz team i pokonajcie trasę w sztafecie! Zapisy już się rozpoczęły.

Gmina Kartuzy, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze, PAS-JA Rekreacja Szkolenia Doradztwo Krystyna Dwórznik oraz Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem zapraszają do wzięcia udziału w Kartuzy Triathlon MTB.

Wyścigi skierowane są zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych zawodników.

- Klasyczny dystans, malownicze miejsce oraz gościnni gospodarze są okazją także dla tych, którzy dopiero myślą o starcie w triathlonie i rozpoczęciu swojej przygody z tą dyscypliną. Dla bardziej zaawansowanych okazja do zmierzenia swoich sił na rowerach MTB na jednej z bardziej wymagających tras crosstriathlonów - zachęcają organizatorzy.

Uczestnicy zawodów będą mieli do wyboru dwa dystanse: sprint - 750 metrów pływania, 20 km jazdy rowerem, 5 km biegu oraz olimpijski - 1,5 km pływania, 40km jazdy rowerem, 10 km biegu. Co ważne, organizatorzy umożliwiają pokonanie dystansu także w dwie lub trzy osoby. Ty decydujesz, czy trasę pokonujesz samotnie, czy w sztafecie.

Rejestracja na zawody odbywa się za pośrednictwem strony b4sportonline.pl/Triathlon_Gdansk.

Zawodom towarzyszyć będzie także duathlon dla dzieci. Dla najmłodszych w wieku od 3 do 6 lat przygotowano Fun Race (50m-200m), w wieku od 7 do 9 lat (200m-1000m-100m) oraz dzieci w wieku od 10 do 13 lat (400m-2000m-200m).

Ze szczegółowym regulaminem zawodów można zapoznać się tutaj.

Celem imprezy jest popularyzacja triathlonu jako sportu powszechnego w tym pływania, biegania i jazdy rowerem oraz promocja zdrowego stylu życia i gminy Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.