Tomasz Juński nowym p.o. zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach

wtorek, 4 lipca 2017 r., 12:10
fot. internet/KPP w Kartuzach

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku powierzył pełnienie obowiązków zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach kom. Tomaszowi Juńskiemu. Do Kartuz trafił on z IX Komisariatu Policji w Gdańsku, gdzie piastował stanowisko komendanta.

Z dniem 1 lipca kom. Tomasz Juński objął obowiązki wiceszefa kartuskiej policji. W nowej jednostce został powitany przez p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach kom. Andrzeja Kiełkowskiego, kadrę kierowniczą komendy oraz szefów instytucji współpracujących.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach, kom. Tomasz Juński w Policji służy od sierpnia 1996 roku. Jest absolwentem Studium Oficerskiego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Służbę zaczynał od oddziałów prewencji w Gdańsku, a następnie pracował na stanowiskach wykonawczych w pionie kryminalnym. Od roku 2008 pełnił stanowiska kierownicze. Był Kierownikiem Referatu Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, a następnie Zastępcą komendanta Komisariatu VI w Gdańsku, a niespełna rok później w kwietniu 2012 roku objął stanowisko Komendanta IX Komisariatu Policji w Gdańsku.

AL
źródło:Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.