Przyjaźń. Mężczyzna zginął od postrzału

środa, 5 lipca 2017 r., 10:34

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę rano w Przyjaźni. Mężczyzna zginął od postrzału. Na razie nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy celowe działanie.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 8 rano w Przyjaźni.

- Doszło do postrzelenia mężczyzny, wskutek czego on zmarł. Na tę chwilę nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek i jaki przebieg miało całe wydarzenie. Na miejscu są prokurator, lekarz biegły z medycyny sądowej i policyjni technicy. Trwają czynności - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Aktualizacja - Godz. 14.30
Czynności na miejscu zdarzenia przeprowadzili prokurator oraz biegli z zakresu balistyki i medycyny sądowej. Myśliwy zginął od postrzału z broni myśliwskiej. Na tym etapie wstępnie wykluczono działanie osób trzecich.

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku albo czynu o charakterze samobójczym. Czynności przeprowadzone na miejscu z udziałem medyka sądowego oraz biegłego od balistyki będą przedmiotem dalszych badań. Zarządzono sekcję zmarłego - informuje prokurator Marek Kopczyński, szef prokuratury rejonowej w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.