Za nami Promo Woman's Summer Cup w Sierakowicach

piątek, 7 lipca 2017 r., 14:02
fot. nadesłane

Pod koniec czerwca na sierakowickim orliku odbył się turniej piłki nożnej kobiet - Promo Woman's Summer Cup. Rywalizowało w nim sześć drużyn. Wydarzenie było jednocześnie podsumowaniem roku działalności drużyny ExpertPantery Sierakowice.

Promo Woman's Summer Cup to turniej promujący kobiecą piłkę nożną. Jego celem było również roczne działanie zespołu ExpertPantery Sierakowice. Sześć zespołów, drużyny z Malborka, Bytowa i Sierakowic rywalizowały o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

- Wynik w tym turnieju był sprawą drugorzędną, ale i tak zgromadzeni rodzice mieli okazję zobaczyć wspaniałe akcje zawodniczek oraz piękne parady bramkarek. Poziom był bardzo wyrównany, doping bardzo gorący, mimo że pogoda nie była komfortowa. Puchar prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej pojedzie jednak do Malborka Olimpico Malbork tego dnia było nie do ogrania - informuje Marian Wnuk-Lipiński.

Podczas turnieju odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym podsumowano rok treningów, turniejów oraz innych wielu działań, jak również nakreślono plan zespołu na przyszłość.

Bardzo chciałbym podziękować wszystkim ,którzy wspierają nas a nie przeszkadzają jest to bardzo trudne aby przebić się w świecie zdominowanym piłką męską. Czeka nas wiele pracy - podkreśla Marian Wnuk-Lipiński, koordynator sportu w gminie Sierakowice.

Klasyfikacja turnieju:
I miejsce - Olimpico Malbork
II miejsce - Olimpico II Malbork
III miejsce - Pantery I
IV miejsce - Juniorki Sierakowice
V miejsce - Pantery II
VI miejsce - Canikuła Bytów

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.