W sobotę Festiwal "Ludzie dla Ludzi" i przyjdź i poznaj tych, którzy robią tak wiele dobrego

piątek, 7 lipca 2017 r., 14:10
fot. MD-Z

W sobotę od godziny 16 w Parku Solidarności w Kartuzach stowarzyszenia i fundacje przygotowały dla mieszkańców powiatu kartuskiego ciekawą propozycję spędzenia popołudnia. Ma to być okazja dla mieszańców do poznania niezwykłych ludzi, którzy swój wolny czas poświęcają drugiemu człowiekowi.

Stowarzyszenia i fundacje będą czekać na stoiskach, w których będzie można dowiedzieć się o sposobach rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych, o udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz o tym jak zostać wolontariuszem.

Będzie także można dowiedzieć się o prawach pacjenta i skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Podczas Festiwalu odbędzie się giełda książek używanych, warto więc zabrać ze sobą przeczytane już książki aby wymienić je na inne tytuły.

Zachęcamy także do skorzystania z warsztatów twórczych z malarstwa i zdobnictwa. Prosimy zabrać ze sobą koszulkę, którą będzie można ozdobić pod okiem profesjonalistów w tej dziedzinie.

Na najmłodszych czeka wiele konkursów i atrakcji, a jedną z nich jest możliwość wygrania spaceru z żywymi alpakami, które będzie można podziwiać podczas całego festiwalu.

Nadesłane/Starostwo Powiatowe w Kartuzach

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.