Sierakowice. "Czołówka" opla z renault - cztery osoby w szpitalu

piątek, 7 lipca 2017 r., 20:05
fot. AL

Cztery osoby trafiły do szpital wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowym późnym popołudniem w Sierakowicach na ulicy Dworcowej w Sierakowicach. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - opel astra i renault.

Do zdarzenia doszło około godziny 19. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku. Póki co wiadomo tyle, że czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe - opel astra i renault thalia. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły cztery osoby - kierująca renault z dzieckiem oraz kierujący i pasażer opla. Kierowca opla do placówki medycznej został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy, zespoły ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.