Łapalice. Zderzenie mazdy VW Passatem

sobota, 8 lipca 2017 r., 11:06
fot. AL

W sobotnie przedpołudnie strażacy interweniowali w Łapalicach, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano oboje kierujących pojazdami.

Do zdarzenia doszło po godzinie 10. na drodze wojewódzkiej w Łapalicach. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący mazdą mężczyzna jadąc od Sierakowic w kierunku Kartuz zamierzał dokonać manewr skrętu w lewo. W tym momencie został uderzony przez jadącego od strony Kartuz VW Passata, którym kierowała 23-latka.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szcegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.