Patrycja Markowska na finał pierwszego Dnia święta Powiatu Kartuskiego

niedziela, 9 lipca 2017 r., 01:36
fot. AL

Za nami pierwszy dzień zabawy z okazji tegorocznych Dni Powiatu Kartuskiego. Przybyli licznie do Kartuz mieszkańcy, jak i turyści nie tylko mogli posłuchać muzyki, czy obejrzeć występy artystyczne, ale także mieli okazję podziwiać liczne stoiska organizacji pozarządowych. Gwiazdą wieczoru była Patrycja Markowska.

Festiwal Ludzie dla Ludzi, Festiwal Nalewki Kaszubskiej, targi książki używanej, Kraina Rękodzieła i całe mnóstwo atrakcji towarzyszyło obchodom pierwszego dnia Dni Powiatu Kartuskiego. Nie zabrakło też potężnej dawki muzyki. Publiczność zgromadzona w Parku Solidarności miała okazję usłyszeć Klenczon Projekt z przebojami Czerwonych Gitar, Agatę Sobocińską, czy Sarsę. Gwiazdą sobotniej części imprezy była Patrycja Markowska.

W niedzielę świętowania czas dalszy. Drugiego dnia impreza rozpocznie się o godz. 16. Pół godziny później wystąpi Kolorowa Orkiestra z Somonina. O godz. 17 poznamy laureatów konkursu Perła dla Życia. Około godz. 18 wystąpi grupa Majestic, natomiast około 19.30 - Jan Konop Big Band. Gwiazda wieczoru Ania Wyszkoni pojawić się ma około godz. 21.30.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.