Koncert Ani Wyszkoni zwieńczył tegoroczne Dni Powiatu Kartuskiego

niedziela, 9 lipca 2017 r., 22:11
fot. AL

Dwudniowe święto powiatu kartuskiego dobiegło końca. Ale jego finał publiczność będzie długo wspominać. Wszystko za sprawą świetnych koncertów. Podczas niedzielnej odsłony imprezy na scenie pojawili się grupa Majestic oraz Jan Konop Big Band. Gwiazdą wieczoru była Ania Wyszkoni.

Za nami tegoroczne Dni Powiatu Kartuskiego. Przez dwa dni na kartuskiej scenie nie brakło występów artystycznych i muzycznych gwiazd. Święto powiatu tradycyjnie zainaugurował Festiwal Ludzie dla Ludzi. Pierwszemu dniu towarzyszyły też Festiwal Nalewki Kaszubskiej, targi książki używanej, czy Kraina Rękodzieła. Nie zabrakło też potężnej dawki muzyki. Publiczność zgromadzona w Parku Solidarności miała okazję usłyszeć Klenczon Projekt z przebojami Czerwonych Gitar, Agatę Sobocińską, czy Sarsę. Gwiazdą sobotniej części imprezy była Patrycja Markowska.

Nie mniej atrakcji przygotowano podczas niedzielnej odsłony imprezy. Na scenie zaprezentowała się Kolorowa Orkiestra z Somonina, grupa Majestic oraz Jan Konop Big Band. Tego dnia poznaliśmy tegorocznych laureatów konkursu "Perła dla Życia".

Dwudniowe święto powiatu kartuskiego zwieńczył wyjątkowy koncert Ani Wyszkoni.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.