Szklana. "Czołówka" opla z passatem

poniedziałek, 10 lipca 2017 r., 21:05
fot. BK

Dwie kobiety trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Szklanej. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - Opel Vectra i VW Passat.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał tuż po godzinie 18. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca VW Passatem 29-letnia kobieta nie zachowała należytych środków ostrożności, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu, doprowadzającym tym samym do zderzenia z Oplem Vectrą.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie kobiety 29-latka i 25-latka. Obie zostały przetransportowane do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.