Barniewice. Zderzenie seata z oplem - poszkodowane dziecko

poniedziałek, 10 lipca 2017 r., 21:09
fot. BK

Warunki atmosferyczne dają się we znaki kierowcom. W poniedziałkowe popołudnie doszło już do kolejnego zdarzenia drogowego. Tym razem w Barniewicach czołowo zderzył się seat z oplem. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dziecko oraz dwie kobiety. Służby apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.30. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierująca oplem kobieta wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka seatem.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby - 31-letnia kobieta, 26-letnia kobieta w ciąży oraz ośmioletni chłopiec.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Banino, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.