Wieżyca. Mercedes wypadł z drogi i wpadł do bagna

poniedziałek, 10 lipca 2017 r., 22:29
fot. BK

W poniedziałkowy wieczór służby interweniowały na K20 w miejscowości Wieżyca. Kierujący mercedesem stracił tam panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze, kończąc podróż w bagnie. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało trzech mężczyzn. Dwóch z nich przetransportowano do szpitala w Kartuzach, trzeciego do placówki w Kościerzynie. Pojazdem podróżowali policjanci.

Do zdarzenia doszło po godzinie 21. na drodze krajowej nr 20. Kierujący mercedesem jadąc od Kościerzyny w kierunku Żukowa stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechał na pobocze, kończąc podróż w bagnie.

W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało trzech mężczyzn. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala.

Pojazdem podróżowali policjanci udający się na służbę w Gdańsku. Stąd też na miejscu zdarzenia pojawił się także prokurator.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.