Smętowo Chmieleńskie. Dachował peugeot boxer

wtorek, 11 lipca 2017 r., 11:40
fot. AL

Kierujący busem mężczyzna został poszkodowany w zdarzeniu, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej w miejscowości Smętowo Chmieleńskie. Dachował tam dostawczy peugeot.

Do zdarzenia doszło około godziny 10.30. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący Peugeotem Boxerem mężczyzna jadąc od Kartuzy w kierunku Ręboszewa, z wyjaśnianych obecnie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd dachował.

Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący busem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Brodnica Górna, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Ruch, na odcinku na którym doszło do zdarzenia, na czas wykonywania czynności odbywał się wahadłowo.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.