Kartuzy. Włamali się do piwnicy i ukradli sprzęty o wartości 10 tysięcy złotych

środa, 12 lipca 2017 r., 10:15
fot. archiwum

Kartuscy policjanci poszukują sprawców, którzy z soboty na niedzielę włamali się do piwnicy w jednym z budynków na ul. Sambora i ukradli z niej m.in. rower i deski snowboardowe.

Do zdarzenia doszło w weekend, w nocy z 8 na 9 lipca.

- Złodzieje włamali się do jednej z piwnic na ul. Sambora i ukradli z niej rower, deski snowboardowe oraz wędki. Wartość strat to około 10 tysięcy złotych - informuje Jarosława Krefta.

Z piwnicy skradziono: rower unibike viper czarno-szary, dwie deski snowboardowe w czarno-szarych pokrowcach 4f (deska damska raven biała z białymi wiązaniami zielono-niebieskim wzorem oraz męska nitro czarno-różowa z czerwonymi wiązaniami z nadrukiem w kształcie gitary) komplet wędek w zielonym pokrowcu min. wędka niebieska Thytan, spining Mikado czarny.

Policja prowadzi czynności w tej sprawie. Osoby, które mogą mieć jakieś informacje proszone są o kontakt z policją lub z właścicielami skradzionego mienia pod nr. tel. 509-409-863. Właściciele sprzętów wyznaczyli nagrodę dla znalazcy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.