W poniedziałek zostanie otwarta ulica Kolejowa

środa, 12 lipca 2017 r., 11:55
fot. nadesłane/UM Kartuzy

Trwająca ostatnie kilka miesięcy przebudowa ulicy Kolejowej dobiegła końca. W poniedziałek trasa zostanie oficjalnie otwarta i udostępniona kierowcom.

Dobiega końca jeden z etapów budowy węzła integracyjnego w Kartuzach. W ramach przedsięwzięcia w mieście powstanie nowoczesny dworzec, przebudowana została też ulica Kolejowa.

Prace na odcinku od ul. 3 Maja do skrzyżowania z ulicą Dworcową rozpoczęto pod koniec lutego. W ich ramach m.in. powstał nowy ciąg pieszo-rowerowy, wykonano nową kanalizację deszczową i nową nawierzchnię.

Odcinek zostanie otwarty 17 lipca o godz. 14 w obecności burmistrza Mieczysława Gołuńskiego oraz marszałka Mieczysława Struka. Tego dnia powieszona zostanie też wiecha na nowym budynku dworca.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.