Kamienica Królewska. Zderzenie dwóch audi - dwie osoby w szpitalu

środa, 12 lipca 2017 r., 15:04
fot. AL

Dwie osoby, w tym dziecko zostali przetransportowani do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie Kamienica Królewska-Niepoczołowice. Bocznie zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30. Okoliczności, jak i przyczyna zdarzenia wciąż jest przedmiotem ustaleń śledczych. Ze wstępnych ustaleń wiadomo jedynie tyle, że jadące w przeciwnych kierunkach pojazdy zderzyły się bocznie. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano dwie osoby, w tym dziecko.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.