Borek Kamienny. Peugeot uderzył w drzewo po "czołówce" z busem - w akcji LPR

czwartek, 13 lipca 2017 r., 10:27
fot. AL

W czwartkowe przedpołudnie służby ratunkowe interweniowały w Borku Kamiennym, gdzie Peugeot Partner czołowo zderzył się z busem, a następnie uderzył w drzewo. Wskutek zdarzenia ranne zostały dwie osoby, w tym jedną do szpitala przetransportowano śmigłowcem LPR.

Do zdarzenia doszło przed godziną 9. w Borku Kamiennym (gm. Sulęczyno). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem partnerem jadąc od Gowidlina w kierunku Sulęczyna zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku busem, a następnie dachem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby - kierujący peugeotem i jego pasażerka. Kobieta do szpitala została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Kistowo, OSP Sulęczyno, JRG Kartuzy, zespoły ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Ruch na odcinku, na którym doszło do wypadku, na czas wykonywania czynności był zablokowany w obu kierunkach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.