Podczas festynu w Przyjaźni możesz wesprzeć Pomorskie Hopspicjum dla Dzieci

piątek, 14 lipca 2017 r., 14:13

Już w sobotę wielki festyn w małej wsi, a więc pełna atrakcji i z potężną dawką muzyki impreza w Przyjaźni. Podobnie jak latach ubiegłych festynowi towarzyszyć będzie cel charytatywny. Wszyscy chętni będą mogli wesprzeć Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, które będzie prowadziło zbiórkę pieluch, chusteczek, szamponów, czy innych produktów dla podopiecznych placówki.

Organizatorzy sobotniego Festynu w Przyjaźni zaplanowali wiele atrakcji - od konkursów z nagrodami po muzykę na żywo. Wystąpią m.in. Szymon Wydra i Carpe Diem, After Party czy grupa Diadem. Oprócz dużej dawki rozrywki tradycyjnie pomyślano także o wsparciu dla pomorskiego hospicjum dla dzieci.

W trakcie festynu hospicjum będzie w swoim namiocie zbierać rzeczy najbardziej potrzebne dla ich podopiecznych.

- Podczas tegorocznego Festynu Przyjaźni, tak jak w zeszłym roku, będzie prowadzona przez Pomorskie Hospicjum dla Dzieci zbiórka pieluch, chusteczek, szamponów itp produktów dla podopiecznych hospicjum. Dlatego zachęcamy aby wybierając się na festyn zabrać ze sobą wymienione produkty i przekazać je przedstawicielom hospicjum - apeluje sołtys Przyjaźni, Krzysztof Krasowski.

Organizatorzy i tym razem liczą na dobre serca uczestników imprezy i wsparcie tej cennej akcji.

A my przypominamy, że Festyn w Przyjaźni rozpocznie się o godzinie 15. Na jego uczestników czekać będzie całe mnóstwo atrakcji. O godz. 18 wystąpi grupa Bliza, po niej o godz. 19 zespół Veegas z takimi hitami jak "Plastikowa biedronka" czy "Lubię jeansy". O godz. 20 na scenie pojawi się Szymon Wydra i Carpe Diem. Na godz. 21.40 zaplanowano koncert Joanny Sakr, mieszkanki Chwaszczyna, która była uczestniczką półfinału DiscoStar 2017.

O godz. 22 wystąpi After Party, natomiast o godz. 23.30 grupa Diadem. Zabawa przy muzyce ma potrwać do rana. Na terenie festynu na najmłodszych czekać będzie duży park rozrywki. Przewidziano także duże zaplecze gastronomiczne, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.