Weselne granie w Ostrzycach przyciągnęło tłumy

sobota, 15 lipca 2017 r., 00:03
fot. AL

W piątek w Ostrzycach odbył się IV Kaszubski Przegląd Zespołów Weselnych "Weselne Granie". W scenerii jeziora Ostrzyckiego zaprezentowało się osiem kapel, które porwały publiczność do tańca i wspólnej zabawy.

Po raz czwarty w Ostrzycach mogliśmy usłyszeć największe przeboje wprost z weselnej sali. Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie postanowił bowiem po raz kolejny zebrać w jednym miejscu kapele biesiadne. Na ostrzyckiej scenie zaprezentowało się kilka takich zespołów. Obserwując roztańczone tłumy na parkiecie, można stwierdzić, że impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a jej organizacja była i jest strzałem w dziesiątkę.

Zespoły jednak nie tylko fundowały dobrą zabawę, ale rywalizowały też o miano najlepszej kapeli.

Wyniki opublikujemy w poniedziałek.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.