Zderzenie trzech pojazdów w Sierakowicach. Jedna osoba w szpitalu

sobota, 15 lipca 2017 r., 12:19
fot. BK

W piątkowe popołudnie doszło do wypadku na trasie Sierakowice - Puzdrowo. Zderzyły się tam trzy pojazdy, wskutek czego jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 17 na odcinku Sierakowice - Puzdrowo. Samochód audi A4 najechał na seata alteę, a ten z kolei uderzył w volkswagena T4. Wskutek zderzenia do szpitala przewieziono 43-letnią kobietę, która kierowała seatem. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało.

Wstępną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość samochodu marki audi4. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

W akcji ratowniczej brał udział: JRG Kartuzy, OSP Sierakowice, zespół Ratownictwa Medycznego i policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.