Borcz-Kiełpino. Motocyklista uderzył w znak drogowy

niedziela, 16 lipca 2017 r., 00:33

W sobotnie popołudnie doszło do wypadku na trasie Borcz-Kiełpino. Motocyklista uderzył w znak drogowy. Zabrano go do szpitala. Szczęśliwie jednak nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 14.30. Policjanci otrzymali zgłoszenie od przejeżdżającego trasą kierowcy, że motocyklista uderzył w znak i wymaga pomocy medycznej.

- Motocyklista najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Przewrócił się i uderzył w znak. Po zdarzeniu uskarżał się na ból w klatce piersiowej, więc przewieziono go do szpitala na obserwację. Szczęśliwie nie odniósł poważniejszych obrażeń - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Na miejscu pracowali policjanci i zespół ratownictwa medycznego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.