Koncertowy Festyn Przyjaźni tradycyjnie przyciągnął tłumy

niedziela, 16 lipca 2017 r., 00:43
fot. AL

Konkursy dla dzieci i dorosłych, czy potężna dawka muzyki w wykonaniu takich zespołów, jak: Bliza, Veegas, Szymon Wydra i Carpe Diem, After Party, czy Diadem - między innymi takie atrakcje czekały na licznie przybyłych uczestników Festynu Przyjaźni. Imprezę zwieńczyła wspólna zabawa do białego rana.

Festyn Przyjaźni jest przykładem na to, że nawet w małej wsi, jaką jest Przyjaźń, można zorganizować imprezę na miarę miasta. Festynowi Przyjaźni tradycynie towarzyszyły nie lada atrakcje i to zarówno pod względem tych cieszących się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych, a więc dmuchańców, zjeżdżalni, czy konkursów, jak również potężnej dawki muzyki w wykonaniu popularnych artystów.

Nic więc dziwnego, że w sobotę na tamtejszym stadionie bawiło się kilka tysięcy osób. Nie tylko mieszkańców sołectwa, ale też powiatu kartuskiego, czy Trójmiasta.

Podczas festyni na scenie pojawiły się, będące na topie, gwiazdy disco polo After Aparty, a także Szymon Wydra i Carpe Diem, czy zespół diadem. Imprezę zwieńczyła zabawa do białego rana.

Fotorelację z pierwszej części imprezy można obejrzeć tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.