Sierakowice. Koncert Margaret i fire show na finał festiwalu Knieja 2017

niedziela, 16 lipca 2017 r., 00:46
fot. MD-Z

Muzycznie i ogniście zakończyła się czternasta edycja Festiwalu Kultury Łowieckiej Knieja w Sierakowicach. Gwiazdą wieczoru była Margaret. Jej koncert poprzedził widowiskowy pokaz tańca z ogniem.

Dobiegła końca kolejna odsłona święta łowczych, myśliwych i leśników. Tegoroczny Festiwal Kultury Łowieckiej uświetnił koncert Margaret. Na występ artystki do Amfiteatru Szerokowidze przybyły tłumy.

- Bardzo lubię Margaret. To jedna z moich ulubionych artystek i ma świetny głos, więc nie mogłam doczekać się koncertu. Bardzo cieszę się, że przyjechała do Sierakowic. Koncert był super, a Margaret miała bardzo fajny kontakt z publicznością. Mam nadzieję, że tak fajnych koncertów w Sierakowicach będzie więcej - mówiła Natalia, jedna z uczestniczek imprezy.

Margaret wykonała swoje największe przeboje, a także utwory z nowej płyty. Publiczność usłyszeć mogła m.in. "Cool Me Down" czy "Wasted".

Koncert poprzedził widowiskowy pokaz fire show przygotowany przez grupę Wioska Kwiatów i Ziół. Zdjęcia z pierwszej części Festiwalu Kultury Łowieckiej zobaczyć można tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.