Staniszewo. Zderzenie trzech pojazdów - pięć osób rannych. W akcji LPR

niedziela, 16 lipca 2017 r., 09:56
fot. Joanna Stoltman

W niedzielę tuż przed godz. 9 na drodze pomiędzy Staniszewem i Mirachowem doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Pięć osób zostało rannych, w tym jedna do szpitala została przetransportowana śmigłowcem LPR.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący golfem w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się hondą, a następnie siłą odrzutu uderzył jeszcze w skodę. Wskutek zdarzenia rannych zostało pięć osób - 43-letni kierujący hondą oraz 56 i 55-letnie pasażerki tegoż pojazdu, 20-letni kierujący golfem, 69-letnia kobieta podróżująca skodą, która do szpitala została przetransportowana śmigłowcem LPR - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Mirachowo, OSP Staniszewo, JRG Kartuzy, zespoły ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

AL, BK

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.