Zadbaj o zdrowie, witalność i figurę, szanuj swój czas! Sprawdź ofertę Pięciu Pudełek!

piątek, 21 lipca 2017 r., 13:25
fot. nadesłane

Żyjemy dziś szybko - jesteśmy zapracowani, zabiegani, zmęczeni. W codziennej gorączce często zapominamy o zapewnieniu swojemu organizmowi niezbędnych elementów do dobrego funkcjonowania. Ogromny wpływ na życie i jego jakość ma żywienie. Odpowiednio skomponowana i zbilansowana dieta może bardzo wiele zmienić. W dobie współczesności mamy jednak coraz mniej czasu na to, by spędzać go w kuchni. Takim osobom z pomocą przychodzi catering dietetyczny "Pięć Pudełek", to nowy projekt realizowany przez świetnych specjalistów żywieniowych z Żukowa.

Pięć Pudełek to firma specjalizująca się w tzw. cateringu dietetycznym. Prowadzą ją doświadczeni eksperci żywieniowi. Zależy Ci na tym, by zadbać o swoje zdrowie? Chcesz zmienić nawyki żywieniowe? Jeść zdrowo, a przy tym smacznie, ale nie masz czasu na to, by spędzać godziny w kuchni? Oferta Pięciu Pudełek będzie dla Ciebie idealna.

Codziennie do wyznaczonego przez Ciebie miejsca dostarczonych zostanie pięć porcji posiłków na cały dzień. Będą one ściśle dostosowane do Twoich potrzeb, oczekiwań i preferencji. Jadłospisy ustalane są pod względem kaloryczności - 1200, 1500 i 2000 kcal, dania dostępne są w dwóch wersjach z menu urozmaiconego lub bezglutenowego. Tygodniowe menu jest skomponowane tak, by dostarczyć organizmowi niezbędnych składników odżywczych i energii na każdy dzień. W porcji otrzymamy śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.

Dieta to sposób odżywiania swojego organizmu

Określenie "jestem na diecie" brzmi złowrogo, kojarzy się z wyrzeczeniami, długimi godzinami poświęconymi na przygotowanie posiłków, niemożnością jedzenia tego, na co ma się ochotę i niezręcznymi sytuacjami w czasie spotkań przy grillu czy na uroczystych przyjęciach. Tymczasem wcale tak nie musi być.

Aby dobrze i prawidłowo się odżywiać, wystarczy wiedzieć jaki mamy bilans energetyczny i z czego powinien się on składać. Bilans energetyczny liczymy na 10 dni uwzględniając płeć, wiek, wagę i wzrost. Dalej mechanizm jest oczywisty, jeżeli chcemy utrzymać masę ciała nasz plan żywieniowy powinien utrzymać się na poziomie wyliczonego zapotrzebowania energetycznego. Jeżeli jest potrzeba redukcji masy ciała, musimy przygotować plan żywieniowy, który będzie zbilansowany pod względem mikro i makro składników, ale będzie zakładał redukcję wartości energetycznej. W ten sposób jadłospisy układają specjaliści z Pięciu Pudełek. W swojej ofercie mają także diety dla osób uprawiających sport, żyjących aktywnie, jak i tych zmagających się z różnymi problemami zdrowotnymi i chorobami takimi jak cukrzyca typu II.

Osoby, które zastanawiają się nad tego typu rozwiązaniem mogą zamówić specjalny zestaw testowy już za 42 zł.

Odwiedź profil Pięciu Pudełek na facebooku.

Pięć Pudełek - catering dietetyczny
ul. Gdyńska 7A
Żukowo
e-mail: kontakt@piecpudelek.pl
tel. 510 600 607

www.piecpudelek.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.