Rybaki. Czołowo-boczne zderzenie renault z seatem na K20

czwartek, 20 lipca 2017 r., 17:52
fot. AL

W czwartkowe popołudnie służby interweniowały w Rybakach na K20. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi łącznie podróżowało pięć osób. Poszkodowana została jedna z nich.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Renault Escape 58-letni mężczyzna z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo-bocznie zderzył się z seatem leonem, którym kierowała 38-letnia kobieta. Oboje kierujący byli trzeźwi - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba - podróżująca seatem. Nie doznała jednak poważnych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark, OSP Kaplica, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.